مدل مانتو | مدل لباس مجلسي | جديدترين مدل لباس مجلسي مدل مانتو | مدل لباس مجلسي | جديدترين مدل لباس مجلسي .

مدل مانتو | مدل لباس مجلسي | جديدترين مدل لباس مجلسي

مدل شال و روسري بستن براي سلايق و شرايط گوناگون

اگرچه باطن هر شخص مهم‌ترين بخش وجودي اوست، اما نمي‌توان تأثير ظاهر، خصوصاً در برخورد اول را ناديده گرفت. پوشش هر فرد تا حدي نشان‌دهنده شخصيت اوست و ظاهر آراسته سبب جلب نظر مثبت سايرين مي‌شود. پيش‌از‌اين راهكارهايي را براي خريد مانتوهاي شيك به شما ارائه كرديم، آنچه در ادامه مي‌آيد راهكارهايي ساده است براي گزينش بهترين مدل شال و روسري بستن است. 

متأسفانه برخي افراد خاص‌بودن و آراستگي را در پوشيدن لباس‌هاي عجيب مي‌بينند، اما لازم است بدانيد كه متفاوت‌بودن و آراستگي، تناقضي با رعايت پوشش اسلامي ندارد. حتي مدل شال و روسري بستن مي‌تواند نشان‌دهنده نوع شخصيت افراد باشد و بانوان در برخي موقعيت‌هاي خاص بايد به مدل شال و روسري بستن خود توجه ويژه‌اي داشته باشند.

در حقيقت افراد با هر اعتقادي مي‌توانند پوششي شيك، متفاوت و آراسته داشته باشند. در ادامه با هم چند مدل شال و روسري بستن را با توجه  به شرايط متفاوت بررسي خواهيم كرد.

مدل شال و روسري بستن براي ميهماني‌ها و مجالس

در مجالس و مهماني‌ها، چگونگي بستن شال و روسري  نقش بسيار مهمي در ظاهر شما ايفا مي‌كند. درواقع با‌توجه‌به مدل شال و روسري‌تان، ممكن است يك لباس بسيار شيك و گران‌بها بسيار ساده به نظر برسد يا بالعكس يك لباس ساده با‌توجه‌به مدل شال و روسري بستن شما زيبا و مجلسي به نظر آيد.

توجه كنيد كه در مراسم مهم و مهماني‌ها انواع مدل شال و روسري بستن را انتخاب كنيد كه شامل تركيب دو يا سه رنگ مي‌شود؛ زيرا اين مدل‌ها در‌عين اينكه بسيار شيك هستند، به‌خوبي قسمت موها را مي‌پوشانند و مي‌توانند جلوه بهتري به لباس بدهند.

از دست ندهيد:  آلبوم مدل پيراهن مجلسي براي خوش‌پوش‌ها

بستن روسري حجاب

مدل شال و روسري بستن براي قرارهاي رسمي

در قرارهاي رسمي و كاري، آنچه نسبت به مدل شال و روسري بستن شما اولويت دارد، راحتي آن است. تصور كنيد در يك قرار كاري مهم دائماً حواستان به روسري‌تان باشد كه از سرتان نيفتد، گره‌اش باز نشود يا مدلش به هم نريزد!

بنابراين پيشنهاد من به شما براي مدل شال و روسري در قرارهاي رسمي، انتخاب انواع مدل‌هايي است كه دور گردن پيچيده مي‌شوند. زيرا اين نوع مدل شال و روسري بستن، در‌عين‌حال كه ظاهر مقتدرانه‌اي به شما مي‌بخشد، قرص و محكم در جاي خود باقي مي‌ماند و مجبور نيستيد دائماً روسري خود را مرتب كنيد.

مدل شال و روسري بستن براي افراد محجبه

مدل شال و روسري شما هيچ تضادي با حفظ حجاب و پوشش اسلامي ندارد و در حقيقت اغلب مدل‌هاي بستن شال يا روسري به‌گونه‌اي طراحي شده است كه كاملاً موها را مي‌پوشاند. همچنين اگر از پوشش چادر استفاده مي‌كنيد، مي‌توانيد از انواع گوناگون مدل شال و روسري بستن زير چادر استفاده كنيد تا علاوه‌بر اينكه ظاهرتان به‌عنوان يك خانم باحجاب امروزي خاص و شيك شود، با انتخاب انواع محكم‌تر مدل شال و روسري، از سُر‌خوردن آن زير چادر نيز رهايي يابيد.

درپايان پيشنهاد مي‌كنم پيش از هر مراسمي، مدل شال و روسري بستن مورد‌نظر خود را چندين مرتبه تمرين كنيد تا هم از راحت‌بودن آن اطمينان يابيد و هم به بهترين شكل شال يا روسري خود را ببنديد. زيرا گاهي مدل شال و روسري بستن از آنچه در سي‌دي‌هاي آموزشي و سايت‌ها مي‌بينيد پيچيده‌تر است.


برچسب: مدل شال، مدل روسري،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۴:۱۱ توسط:مدروز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :